Svatební focení - Fotograf ZNOJMO - Fotograf OSTRAVA

Přejít na obsah
Svatební fotograf
Svatební focení - ceník
-  FOTOP KOVÁČ  -
Svatební focení - ceník
Svatební fotografie je emotivní, jedinečná a plná nádherných momentů, které je radost zachytit - neopakovatelná atmosféra, okamžiky nabité energií, chvíle plné emocí, vzpomínky které nejen díky fotograiím přetrvávají po zbytek života...

Jako svatební fotograf se specializuji na zachycení nejkrásnějších momentů Vašeho velkého dne. Mým cílem je vytvořit pro Vás a Vaše blízké nezapomenutelné vzpomínky v podobě krásných fotografií.

Moje práce jako svatebního fotografa začíná spoluprací s Vámi na plánování celého dne, aby bylo zachyceno všechno, co je pro Vás důležité. Fotografie se pořizují ve stylu reportáže, což znamená, že zachycuji přirozené okamžiky a emoce, a tak vytvářím skutečné a autentické fotografie.

Mé služby svatebního fotografa jsou k dispozici v různých balíčcích, které jsou přizpůsobeny Vašim potřebám. Můžeme se společně domluvit na dohodnutých hodinách a místech po celé České republice. Jsem velmi flexibilní a rád se přizpůsobím Vašim požadavkům.

Ke své práci používám nejmodernější technologie a software.

Pokud hledáte svatebního fotografa, který Vám poskytne profesionální služby a vytvoří pro Vás skutečně nezapomenutelné vzpomínky na Váš velký den, neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám připravím cenovou nabídku, která bude přizpůsobena Vašim požadavkům.

1 základní (pouze obřad) – Cena: od 3000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 1 hodina focení včetně prostojů)
 • příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto
 • nafocený materiál (cca 60 - 100 fotografií ve vysokém rozlišení) formou soukromé zabezpečené webové galerie, kde si fotografie můžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony. Po domluvě je možné získat fotografie i na nosiči.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • cestovné po okrese Znojmo v ceně

2
malý (obřad + aranžované foto) – Cena: od 4000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 1 - 2 hodiny focení včetně prostojů)
 • příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v blízkém okolí místa obřadu (exteriéry, interiéry, park ...).
 • nafocený materiál (cca 80 - 150 fotografií ve vysokém rozlišení) formou soukromé zabezpečené webové galerie,, kde si fotografie můžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony. Po domluvě je možné získat fotografie i na nosiči.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • cestovné po okrese Znojmo v ceně.

3 střední (obřad + aranžované foto + zahájení hostiny) – Cena: od 6000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 2 - 4 hodiny focení včetně prostojů)
 • příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v okolí místa obřadu  (exteriéry, interiéry, park ...), zahájení svatební hostiny, rozbíjení talířů, úvodní tanec, rozkrojení svatebního dortu.
 • nafocený materiál (cca 120 - 250 fotografií ve vysokém rozlišení) na digitálním nosiči a formou soukromé zabezpečené webové galerie,, kde si fotografie múžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • cestovné po okrese Znojmo v ceně.

4 velký (celý den včetně příprav) – Cena: od 8000,- Kč
V ceně je zahrnuto:
( maximálně 4 - 6 hodin focení včetně prostojů)
 • příprava na svatební den od ranních hodin (kadeřník - česání nevěsty, oblékání nevěsty, ranní přípravy, příjezd svatebčanů, odjezd svatební kolony). Příjezd svatebčanů, vlastní obřad, momentky před a po obřadu, skupinové foto. Aranžované foto v okolí místa obřadu  (exteriéry, interiéry, park ...), zahájení svatební hostiny, rozbíjení talířů, úvodní tanec, rozkrojení svatebního dortu, házení svatební kytice.
 • nafocený materiál (cca 200 - 300 fotografií ve vysokém rozlišení) na digitálním nosiči a formou soukromé zabezpečené webové galerie,, kde si fotografie múžete prohlédnout, stáhnout a libovolně sdílet (do galerie máte přístup jen Vy a ten, komu přístup umožníte). On-line galerie funguje na veškerých zařízeních od počítačů přes tablety až po mobilní telefony.
 • indexová knížka s náhledy všech fotografií. Všechny fotografie jsou upraveny a retušovány.
 • Cestovné po okrese Znojmo v ceně.
 • Každá další započatá hodina 1500,- Kč

X Rozšíření balíčků - Cena dle vybrané fotoknihy nebo fotoalba a počtu tištěných fotografií
Svatební fotokniha nebo fotoalbum včetně kompletní adjustace fotografií:
Po domluvě lze každý z balíčků rozšířit o svatební fotoknihu nebo fotoalbum dle vlastního výběru včetně kompletní adjustace fotografií. Fotoalbum lze vybrat na naší prodejně.
Líbí se Vám naše fotografie? Rádi vyfotíme i Vás. Napište nám!
Přijedeme i k Vám.Copyright © Fotop / 2024 Vyrobil  Kováč Štefan
Návrat na obsah